fbpx

Pościel hotelowa

Pościel hotelowa to jedna z najważniejszych wizytówek obiektu. Odwiedzający go goście zwracają szczególną uwagę zarówno na jej czystość, jak i jakość. Dlatego też, wybierając ją, warto postawić na sprawdzone produkty. Nasz sklep z pościelami oferuje pościel hotelową z adamaszku. Doskonale sprawdza się ona w różnego rodzaju hotelach oraz pensjonatach, co potwierdza szereg naszych stałych klientów. Podwójny splot oraz solidność materiałów zapewniają jej wytrzymałość oraz odporność w trakcie intensywnego eksploatowania. Jeśli więc szukasz wysokiej jakości pościeli hotelowej białej, postaw na produkty z naszej oferty. Zapraszamy do składania zamówień!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wysoka jakość pościeli hotelowej z adamaszku

Adamaszek to dwustronny splot tkaniny żakardowej. Zapewnia on dużo większą wytrzymałość niż splot jednostronny, który często wykorzystywany jest przy produkcji pościeli. Dlatego też do dużej eksploatacji materiał ten jest bardzo polecany. Białą pościel hotelową wykonaną z tej tkaniny znajdziesz w naszej ofercie. Dostępna jest w standardowej rozmiarówce, co pozwoli Ci dopasować ją do posiadanych kołder. Jest to pościel hotelowa z adamaszku biała:

  • 200×220,
  • 160×200,
  • 140×200.

Możesz więc wybrać ją zarówno na jednoosobowe, jak i dwuosobowe łóżka. Z nami z łatwością wyposażysz swój hotel w potrzebne artykuły tekstylne!

Pościel hotelowa biała – idealna do pokoi w różnym stylu

Biała pościel hotelowa to doskonały wybór. Nie tylko wygląda elegancko, ale i świetnie dopasowuje się do wnętrza, tworząc klasyczny klimat w pomieszczeniu. Sprawdzi się w obiektach o wystroju w dowolnym stylu, gdyż jest bardzo uniwersalna. Pościel hotelowa kolorowa nie sprawdza się ze względu na konieczność dobrania jej do kolorystyki danego pokoju. Powoduje to duże zamieszanie zarówno przy zakupie pościeli, jak i jej późniejszej eksploatacji – obsługa hotelowa musi zwracać uwagę, z którego pokoju pochodzi dany kolor. Dlatego też pościel biała hotelowa to najoptymalniejsze rozwiązanie!

Nie tylko pościel hotelowa – sprawdź naszą ofertę!

Komplet pościeli hotelowej znajdziesz w naszej ofercie w atrakcyjnej cenie. Oprócz niego w naszym sklepie online możesz zamówić również wiele innych artykułów. Dostępne są u nas między innymi:

Sprawdź nasz asortyment i zamów już teraz! Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówień. Wybierz najlepszą pościel hotelową do obiektu gościnnego lub domu!