fbpx

Pościele dla dzieci 140x200

Pościel dziecięca 140 x 200, którą znajdziesz w naszej ofercie, to produkty wysokiej jakości. Wykonana jest z bezpiecznych i przyjaznych dla skóry materiałów, dzięki czemu doskonale nadaje się dla najmłodszych. Pościele te przeznaczone są na kołdry 140 x 200 dla dzieci. Zobacz dostępne u nas pościele dla dzieci i postaw na najlepszą jakość od Viko!

Wyświetlanie 1–30 z 46 wyników

Pościel dla dzieci 140 x 200 w fantazyjnych wzorach

Pościele dziecięce 140 x 200 powinny nie tylko być wysokiej jakości, ale także mieć wzory, które spodobają się najmłodszym. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze wśród maluchów motywy. Zdobią je bohaterowie ulubionych bajek oraz urocze zwierzątka! Znajdziesz u nas pościel dla dzieci 140 x 200 między innymi z:

  • Psim Patrolem,
  • Myszką Miki,
  • Kubusiem Puchatkiem,
  • Bobem Budowniczym,
  • księżniczkami Disneya.

Wśród dostępnych wzorów znajdziesz pościel dla chłopca i dziewczynki. Z pewnością przypadną one dzieciom do gustu i sprawią, że chętnie będą kładli się spać każdego wieczoru. Dostępna jest również pościel dziecięca 160 x 200, a więc przeznaczona na większe kołdry.

Nie tylko pościel dla dzieci

Pościel 140 x 200 to niejedyne produkty, które znajdziesz w naszej ofercie. Posiadamy liczne artykuły tekstylne, a wśród nich:

Sprawdź nasz asortyment i zamów już teraz!