fbpx

Pościel do łóżeczka

Czy wiesz, że pościele do łóżeczka dziecięcego z tej kategorii mogą pomóc Twojemu dziecko w samodzielnym zasypianiu? Pościel dziecięca do łóżeczka z postacią ulubionego bohatera z bajki, lub innym wesołym motywem poprawia nastrój malucha i sprawia, że czuje się bezpiecznie i spokojnie. Sprawdź koniecznie nasze pościele do łóżeczka i wybierz idealny komplet dla swojego dziecka!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Pościele do łóżeczka dziecięcego z bawełny

W ofercie znajdziesz zarówno pościel do łóżeczka dla chłopca, jak i pościel do łóżeczka dla dziewczynki. Oferujemy również uniwersalne pościele dla dzieci, takie jak np. pościele bawełniane, lub miłe w dotyku pościele satynowe utrzymane w dziecięcej stylistyce. Pościel dziecięca do łóżeczka dostępna jest w typowym wymiarze 135 x 100 cm. Nasz sklep z pościelami oferuje pościele dla dzieci z różnego rodzaju bawełny, czyli np. pościele z kory, ciepłe pościele flanelowe i wiele innych opcji w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Pościel dla dziewczynki i chłopca do łóżeczka mogą być również pomysłem na trafiony prezent! Wybierając z tej kategorii pościel do łóżeczka 100×135 możesz mieć pewność, że trafisz z jej rozmiarem, ponieważ jest on uniwersalny – pasuje na wszystkie kołdry dla małych dzieci.

Pościel dla dzieci do łóżeczka z tej kategorii może stanowić dodatkowo walor dekoracyjny pokoju malucha. Mocne, intensywne kolory, atrakcyjny design  i grafika topowych postaci z bajek jest tym, co z pewnością będzie cieszyć oko i pozytywnie nastrajać Twoje dziecko do snu!

Sprawdź również naszą pościel na święta!