fbpx

Faro

Krakowska firma Faro produkuje pościel, koce, poduszki, narzuty i inne tekstylia domowe. Jej wyroby cechuje najwyższa jakość wykonania, wysokogatunkowe materiały użyte do produkcji oraz funkcjonalność i estetyka. W naszym asortymencie znajduje się, szeroka oferta pościeli i innych akcesoriów od Faro – producenta z 25-letnim doświadczeniem w branży. Zobacz, co u nas znajdziesz!

Wyświetlanie 1–30 z 79 wyników

Faro – pościel i tekstylia dla Ciebie

Wśród szerokiej oferty tego producenta zdecydowanie na pierwszy plan wybija się pościel dla dzieci. Faro, dzięki współpracy licencyjnej z markami Disney, Mattel czy Marvel może umieszczać na niej znane i lubiane przez mniejsze i większe dzieci postaci z kreskówek. W naszym sklepie dostępna jest pościel dziecięca z wizerunkami popularnych: Spidermana, Avengersów oraz dla młodszych maluchów Świnki Pepy, Kubusia Puchatka czy Psiego Patrolu.

Oferujemy również poszewki dla dorosłych tej firmy. Mamy wszystkie standardowe rozmiary pościeli Faro m.in.:

  • 200 × 220 cm,
  • 160 × 200 cm,
  • 140 × 200 cm,
  • 135 × 100 cm.

Oprócz tego znajdziesz u nas koce z mikrofibry w różnych kolorach i większych lub mniejszych rozmiarach, np.: 150 × 200 cm czy 220 × 200 cm, a także welurowe “jaśki”, które mogą być elementem ozdobnym w sypialni.

Faro to, producent, którego tekstyliami kompleksowo wyposażysz zarówno sypialnie Twojego dziecka, jak i swoją. Jego prościel dziecięca rozweseli każdego malucha, a pozostałe produkty będą pięknie się prezentować w każdym pomieszczeniu.