fbpx

Prześcieradła z gumką

Prześcieradła z gumką pozwolą Ci na szybką i wygodną ich zmianę, a także komfortowy sen na wysokiej jakości bawełnie. Prześcieradło z gumką nie zsuwa się i nie roluje. Jeśli zależy Ci na wysokogatunkowym prześcieradle z gumką, koniecznie sprawdź tę kategorię!

Wyświetlanie 1–30 z 38 wyników

Prześcieradła z gumką – dostępne rozmiary

W tej kategorii znajdziesz wszystkie uniwersalne rozmiary prześcieradeł – na łóżka pojedyncze, podwójne i te typu king size. W ofercie, między innymi wymiary standardowe, czyli:

  • prześcieradło z gumką 140×200
  • prześcieradło z gumką 160×200
  • prześcieradło z gumką 160×200

Poza uniwersalnymi wymiarami prześcieradeł, które oferuje nasz sklep znajdziesz też inne propozycje. Do takich zaliczyć można np. prześcieradła na łóżka podwójne i dziecięce, czyli np.:

  • prześcieradło z gumką 160×200
  • prześcieradło z gumką 160×200

Aby dopasować idealny rozmiar prześcieradła z gumką, posłuż się wymiarem swojego materaca. Poza samymi rozmiarami ogromne znaczenia dla Twojego komfortu podczas snu, ma również rodzaj materiału, z jakiego zostało wykonane prześcieradło.

Prześcieradła z gumką – wybierz typ bawełny

Prześcieradło z gumką powinno być miłe w dotyku, oddychające i trwałe. Nasz sklep z pościelami oferuje klasyczne prześcieradła z trwałej, miłej w dotyku bawełny, prześcieradła frotte z gumką o miłej fakturze i doskonale gładkie i lekko błyszczące prześcieradła satynowe z gumką. Sprawdź koniecznie inne kategorie, w których znajdziesz również kołdry, poszwy na kołdry, poduszki i inne tekstylia sypialniane.