fbpx

Prześcieradła frotte z gumką

Prześcieradła frotte swoją wyjątkową, charakterystyczna fakturę zawdzięczają specjalnej metodzie produkcji. Za wyjątkowo przyjemny w dotyku efekt, odpowiada okrywa pętelkowa. Nasz sklep z pościelą oferuje wysokiej jakości prześcieradła frotte zakończone gumką odporną na rozciąganie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Prześcieradła frotte – dostępne rozmiary

Prześcieradło frotte z gumką występuje w wielu uniwersalnych rozmiarach. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne prześcieradła frotte na typowe podwójne i pojedyncze łóżka, czyli np.

  • prześcieradło frotte z gumką 140×200
  • prześcieradło frotte z gumką 160×200
  • prześcieradło frotte z gumką 180×200
  • prześcieradło frotte z gumką 90×200
  • i wiele więcej.

Poza uniwersalnymi prześcieradłami oferujemy również, takie o nietypowych, bądź niestandardowych wymiarach. Do takich można zaliczyć np:prześcieradło frotte z gumką 200×220, prześcieradło frotte z gumką 90×180, prześcieradło frotte 80×200. Poza wyborem odpowiedniego rozmiaru, warto zwrócić uwagę również na gramaturę, czyli gęstość dzianiny bawełnianej, z której powstało prześcieradło z gumką frotte.

Prześcieradła frotte i wiele innych!

Jeśli prześcieradło frotte nie jest tym, którego poszukujesz, sprawdź pozostałe kategorie naszego sklepu, Znajdziesz w nich wysokiej jakości pościele i tekstylia sypialniane. Jeśli szukasz innych prześcieradeł, obejrzyj jeszcze klasyczne bawełniane prześcieradła z gumką. Jeśli lubisz najwyższą jakość, wybierz prześcieradła satynowe z gumką, które są nieskazitelnie gładkie w dotyku.